Від 1969 року і донині

Київська організація НСХУ була створена у 1969 році, коли кількість її членів досягла рекордної цифри – 1000. Її довга історія була складною, насиченою подіями, злетами і падіннями. Пройшовши історичні процеси становлення новітньої української держави, організація зберегла свої позиції і зараз є однією з найбільш активно дієвих творчих спілок України.

Київська організація Національної спілки художників України – одна з найбільших, професійно потужних та добре відомих творчих спілок України.

КОНСХУ має дев’ять секцій:

живописну, графічну, скульптурну, декоративно-прикладного мистецтва, монументально-декоративного мистецтва, критики та мистецтвознавства, плаката і графічного дизайну, театру, кіно і телебачення, художнього проектування та оформлення.

Голова КОНСХУ

У лютому 2022 року, на дев’ятих звітно-виборчих зборах Київської організації Національної спілки художників України. Було обрано Головою КОНСХУ

Миколу Івановича Кутняхова.

Більше ніж 1500 членів

у тому числі понад 70 народних художників України, понад 200 заслужених художників України та заслужених діячів мистецтв України, понад 20 академіків і член-кореспондентів УАМ, понад 20 лауреатів Національної премії імені Тараса Шевченка

КОНСХУ за своїм статутом – добровільне творче об’єднання професійних живописців, скульпторів, митців графічного мистецтва, художників монументального, декоративного мистецтва, дизайнерів, митців театру і кіно, мистецтвознавців.

Мета і завдання, що стоять перед КОНСХУ, – сприяння розкриттю творчого потенціалу кожного київського митця, плідний розвиток українського образотворчого мистецтва і збагачення духовної культури народу України.

m